Вже стало традицією щоосені уважніше придивлятися до щедрот природи, створюючи осінні букети, композиції, аплікації.

Ось і сьогодні, 23 вересня 2022 року, не дивлячись на незвичні умови навчання, наша школа "запалала" яскравими фарбами осені. Свято "Барви рідного краю" об'єднало школярів в очному та дистанційному форматі. Розмаїття кольорів цієї пори року надихнуло учнів на створення чудових і різноманітних робіт, які були незвичайні, і кожна по-своєму вражала красою і винахідливістю.

Фантазія дітей нашої школи принесла свої плоди - подарувала радість великій шкільній родині та дала можливість ще раз насолодитись барвистістю красуні-осені!

Висловлюємо щиру подяку учням кожного класу, класним керівникам та, особливо, батькам, які взяли найактивнішу участь у створенні осінньої краси.

... Читати далі »

Просмотров: 121 | Добавил: Fizik | Дата: 23.09.2022 | Комментарии (0)