Чому на весняних канікулах у Шепетівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія » Хмельницької області було гамірно та шумно, звідусіль лунали незрозумілі звуки та повітря наповнювалося дивовижними ароматами??

А все тому, що педагоги разом з батьківськими комітетами та учнівським парламентом готувалися до STEM –тижня в рамках Всеукраїнського місячника "STEMSPRINGfest 2023". Тиждень має бути незвичайним, тому творчості не було меж. Методичні спільноти педагогів обговорювали, проєктували, створювали, вирізали, фарбували, клеїли, моделювали – одним словом STEMили.

І ви знаєте, вийшло чудово. Інформаційний блок засвідчує ,що тема STEM тижня буде нетрадиційна, Великодня.

... Читати далі »
Просмотров: 72 | Добавил: Fizik | Дата: 31.03.2023 | Комментарии (0)