Сьогодні, 6 жовтня, Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» разом з партнерами презентував «Всеукраїнський урок єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими». Учні школи-гімназії приєдналися до перегляду Всеукраїнського уроку єдності. Діти дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції. Такі вміння допоможуть нам зберегти єдність.

Просмотров: 48 | Добавил: Fizik | Дата: 06.10.2023 | Комментарии (0)

Збережемо енергію сьогодні - збережемо природу в майбутньому! Під таким гаслом проходять дні сталої енергії у нашій громаді.  Учні школи-гімназії школи в рамках цього тижня приєдналися до різноманітних вікторин, виставок на енергозберігаючу та екологічну тематику. Такі заходи спонукають наймолодших жителів міста до ощадливого й ефективного використання енергії та бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Просмотров: 41 | Добавил: Fizik | Дата: 06.10.2023 | Комментарии (0)