Ось і добіг кінця тематичний тиждень «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», упродовж якого учні школи-гімназії занурились в історію українського козацтва, історію нашої держави; дізналися про військові традиції та звитяги українського народу, про наших мужніх, незламних воїнів від часів козацтва до сьогодення, які відстоювали та сьогодні, ціною власного життя, виборюють майбутнє України.

Протягом тижня учні продемонстрували свою спритність та кмітливість у розважальній програмі "Ми майбутні козаки", патріотичному квесті "Ми нащадки козаків", ігрових розвагах "Козацькі джури", грі-мандрівці "Мандри до козацьких скарбів". Діти переглядали художні та документальні матеріали про патріотизм наших героїв, подвиги захисників України на уроках мужності "Герої рідного краю".4 жовтня п'ятикласники школи-гімназії взяли участь у квесті "Найкращі друзі козаків". Діти розгадували ребуси, складали пазли, п ... Читати далі »

Просмотров: 97 | Добавил: Fizik | Дата: 09.10.2023 | Комментарии (0)