Цікаво і пізнавально 12 жовтня пройшло  перше засідання шкільного наукового товариства "Імпульс". Кращі науковці школи поділились досвідом своєї роботи. Спілкування було відкритим і необтяжливим. Юних науковців привітала зі стартом до країни науки директор школи Качоровська Надія Василівна. Вокальна група подарувала манівцям пісню "Вставай Україно". Керівник ШНТ "Імпульс" Герасименко О.М. зачитала наказ по школі про прийняття до дійсних членів МАН України учнів, що здобули перемоги на обласних олімпіадах і конкурсах, дітей які проявили інтерес до приєктної та наукової діяльності - до кандидатів у члени МАН та слухачів МАН України. На засіданні діти змогли себе проявити при складанні афоризму дня. Залишилось провести дослідження і оформити свої надбання. Зичимо успіхів і перемог на корпусах МАН, олімпіадах, змаганнях, турнірах.

... Читати далі »

Просмотров: 65 | Добавил: Fizik | Дата: 12.10.2023 | Комментарии (0)