17 листопада у Міжнародний день студентів, в школі відбулось засідання ШНТ учнів "Імпульс" та науково-практична конференція "В ім'я миру та розвитку". Юні науковці мали можливість поспілкуватись у атмосфері досліджень і експериментів які супроводжують учнів ліцейних класів нашої школи  та студентів. Розпочався захід з гімну студентів "Гаудіамус". Святковості додали посвідчення магістрів шкільних наук та подарунки які були презентовані кращим науковцям школи. З словами вітання виступила директор школи Качоровська Н.В.  На науково-практичній конференції перед юними науковцями виступив учень 10 А класу Цимбал Максим. Він ознайомив присутніх з основними етапами свого дослідження та отриманими результатами по вивченню військової агресії як чинника формування соціального здоров'я. Керівник ШНТ Герасменко О.М. надала практичні поради по створенню постерів, проєктів, та вимогами що-до оформлення наукових робіт.

... Читати далі »
Просмотров: 77 | Добавил: Fizik | Дата: 17.11.2023 | Комментарии (0)