Гідність і свобода – це щось невидиме, але таке важливе для кожної людини.
Задумались над значеннями цих слів і учні нашої школи. Сьогодні, 21 листопада, день розпочався з інформаційної хвилини "Майдан: від незалежності до свободи", учні 11 класів взяли участь у покладанні квітів на Алеї Слави та у літературно-мистецькому зібранні у будинку культури. У День Гідності та Свободи школярі відвідали тематичний захід в музеї школи «Сторінками історії», а учні 5-6 класів стали учасниками патріотичних перерв «Культура людської гідності». Протягом дня пройшли віртуальні екскурсії місцями Революції Гідності, години спілкування та уроки гідності «Україна: шлях Гідності», «Вільні творять майбутнє», «Україна – країна нескорених», присвячені героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України!
День пройшов в атмосфері патріотизму ... Читати далі »

Просмотров: 62 | Добавил: Fizik | Дата: 21.11.2023 | Комментарии (0)