70-річчя школи

11 листопада школа святкує своє 70-річчя

З днем народження!!!

Моя шкільна домівко, з ювілеєм!
Нам  не 20, нам не 30, нам сьогодні – 70!

Шкільні роки летять так невблаганно,
І так невпинна течія життя.

В чиєсь майбутнє їх несе туманне,
А звідти вже не буде вороття.

Школа це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі – пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті -  успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

Шепетівська школа-гімназія має не тільки сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з випускниками, батьками.

Нашій  Alma-mater -70!

Сьогодні ми всі ювіляри. І першокласники, і вже сивочолі колишні учні. Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались. А дехто спочатку  навчився сам, а згодом навчав наступні покоління… І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.

Розпочала свою історію школа в 1946 році початковою російською школою №5, що була відкрита  в половині напівзруйнованого дитячого садка (бувший гарнізонний дитячий садок – нині філіал школи). В школі навчалось 200 учнів. Директор школи – О.В. Стасюк. В  1947-1948 навчальному році відкрили 5 клас, а в 1050 році – семирічка. Перший випуск школи відбувся в 1957 році -  атестати отримали 78 учнів. В 1957 році школа отримала нові приміщення (нині МНВК, суд). В школі 23 класи, директор П.Ф.Купрацевич, завуч – М.І.Краєвський. Школа – одна з кращих в місті.

В 1975 році школа святкує новосілля в новому приміщенні. Директори школи (1983-1996рр.) Н.І.Воропай, О.О.Курганський, Л.А.Кравець працюють над формуванням колективу, створенням творчих навчальних лабораторій, зміцненням матеріальної бази, достойно тримають статус школи, розвивають традиції.

Новий статус –навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» школа отримала в 1999 році. Колектив школи творчий, працьовитий піднімає імідж закладу. Створено модель розвитку, Стратегічний план діяльності школи.

Педагоги школи Н.П.Гудкова, Н.М.Дудар, Н.В.Пипич, Н.А.Білан,  М.В.Карнаух, Л.В.Курганська, О.В.Кравчук., А.Е.Корнієнко., Л.Є.Гук., А.І.Коваль, С.О.Мойсеєнко, Н.Ф.Біла, Н.В.Марчук, Л.П.Каменєва, Л.П.Погорєлова, О.А.Юріна, О.А.Стойко, Н.О.Іщук, Л.В.Корженівська, В.В.Гордієнко, заступники директора з навчально-виховної роботи Риндич О.Г., О.М.Герасименко, К.М. Кукліновська докладають максимум зусиль, щоб заклад був другою домівкою вихованцям, працюючи над осучасненням навчально-виховного процесу, продовжуючи традиції попередніх поколінь.

Гімназія – флагман освіти області, лауреат обласного конкурсу «Школа ХХІ століття». Ми пишаємося своїми випускниками, серед яких багато успішних людей.

В 2015-2016 навчальному році у нас 57 призерів міських олімпіад з базових навчальних дисциплін, 22 призери обласних олімпіад, три призера всеукраїнських олімпіад – це Дейнега Лілія, учениця 11 класу, Євтушок Владислав, учень 9 класу, Царик Юлія, учениця 9 класу. В конкурсі – захисті наукових робіт членів МАН маємо 11 переможців І етапу та 5 переможців ІІ етапу.

Учні гімназії щорічні переможці конкурсів знавців української мови імені П.Яцика та мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка (вчителі Пипич Н.В., Гук Л.Є., Коваль А.І., Риндич О.Г., Касянчук В.І.)

Сьогодні школа – кузня талантів. Серед учнів – танцюристи, артисти, співаки, лідери учнівського самоврядування міста К.Троц та Н.Лавренюк.

Приємно, що молоді колеги закладу С.О.Сільвестр, О.А.Омелянчук, С.В.Омелянчук, О.П.Бородій, О.П.Христіна, Л.В.Катрук, І.І.Михальчук, О.О.Бражук, С.О.Олійник, В.О.Шевчук, О.В.Микитюк, А.А.Машківський, В.А.Чілій, Л.В.Захарець, В.Ю.Бернадіна, О.І.Негодюк, Я.В.Іванова, О.Б.Гурська переймають досвід колег і працюють на результат.

Наша глибока шана ветерани педагогічної праці за самовіддану працю, традиції школи.

Ми вдячні випускникам різних років за те, що вони прославляють рідну школу в усіх сферах суспільного життя.

У пам’яті дитинство оживає,
Дні юності у спогадах пройдуть,
Коли про школу рідну ти згадаєш
Й повіриш: мрії можна повернуть…
Зі святом тебе, рідна школо!

Директор школи Н.В.Качоровська

Переглядів: 847 | Додав: Play_Boy | Теги: alma-mater, Перспектива, минуле, майбутнє, пам'ять, ювілей, школа, традиція, 70-річчя, професіоналізм | Рейтинг: 5.0/3