Адресний семінар заступників директорів з науково-методичної роботи
       17 січня на базі школи - гімназії відбувся адресний семінар з питання "Стратегія розвитку та навчання академічно обдарованих дітей в умовах навчального закладу". Вступне слово сказала методист міськуо Вихівська Г.Б. Після чого заступнник директора з науково-методичної роботи школи - гімназії Герасименко О.М. презентувала систему роботи з обдарованими дітьми в НВК №2. Психолог школи Мойсеєнко Н.О. висвітлила Вектор успіху, а також презентувала ознаки та шляхи розвитку творчої обдарованості. Кравчук О.В. - соціальний педагог школи провела інтерактивну гру "Шляхи формування обдарованої дитини".
       На завершення були вироблені рекомендації педагогам у роботі з обдарованими дітьми у вигляді буклетів.

Переглядів: 1123 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1