Акція "Боротьба зі зміною клімату заради миру"

В рамках діяльності з протидії зміні клімату учні школи-гімназії, разом із вчителем географії долучилися до акції "Боротьба зі зміною клімату заради миру".

Глобальна зміна клімату - одна з найгостріших екологічних проблем, які стоять перед людством. Підняття рівня світового океану, танення льдовиків, зникнення цілих екосистем - все це відбувається через людську діяльність. Враховуючи пряму та опосередковану загрози від зміни клімату, Європейський Союз запускає у 2019 році нову регіональну ініціативу EU4Climate, яка спрямована на підтримку шести країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова та України) у створенні та впровадженні кліматичних політик, які базуватимуться на зобов'язаннях країн відповідно до Паризької кліматичної угоди, угодах про асоціацію та партнерство з ЄС, політичної ініціативи Східного партнерства "20 ключових завдань на період до 2020 року" (зокрема, результатах 15 та 16, які стосуються кліматичних змін) та Порядку денного ООН у сфері сталого розвитку до 2030 року (зокрема, цілі сталого розвитку 13 "Боротьба зі зміною клімату").

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 272 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/3