Акція "Рушник єднання"

http://cache4.asset-cache.net/xt/153064433.jpg?v=1&g=fs1|0|SKP110|64|433&s=1З метою відзначення Міжнародного дня миру Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України проводить 19-22 вересня 2015 року Всеукраїнську освітню кампанію «Голуб миру». Лідери учнівського самоврядування провели акцію «Рушник єднання», яка сприяє привертанню дітей та молоді до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства, дотримання принципів гуманності, справедливості, добра та свободи.

Приєднались до акції і гімназисти. Старшокласники взяли участь безпосередньо у акції та виклали слово «МИР» вишитими рушниками. А учні 6-9 класів малювали малюнки на асфальті.

Ясне сонце, добре серце, прапор України та священне зараз слово «МИР» - ось ті символи флешмобу, який майорів на площі Т.Г.Шевченка синьо-жовтими кольорами.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 741 | Додав: Play_Boy | Теги: мир, МОН, акція, День миру, рушник, прапор, рушник єднання, голуб миру, ООН, флешмоб | Рейтинг: 3.0/2