Аукціон професій

І знову цікавими смаколиками порадував нас науковий пікнік "Я в професії".

З метою розширення уявлення про світ професій, які мають попит на ринку праці, популяризації робітничих професій та підвищення їх престижу серед учнів нашої школи, сьогодні було проведено "Аукціон професій". Під час тренінгу учні досліджували ринок праців Україні та у нашому місті зокрема, формували дослідницьке завдання й знаходили шляхи його вирішення, застосовували знання у різних ситуаціях, розвивали навички критичного мислення, активно дискутували, а також обговорювали питання гендерної рівності в сфері трудових відносин.

Кожен із учасників тренінгу сформував власні орієнтири у житті, визначив, якими рисами потрібно володіти, щоб відповідати обраній професії, а також весело, цікаво та інформаційно провів час. За результатами тренінгу було створено низку пам'яток для однолітків, які допоможуть зорієнтуватися у майбутньому.

#stem_майстерня

#ДівчатаSTEМ

Світлини в Альбомі

Переглядів: 145 | Додав: Play_Boy | Теги: stem_майстерня, науковий пікнік Я в професії, ДівчатаSTEМ, Аукціон професій, ринок праців Україні | Рейтинг: 5.0/1