Багато чого не зробиш, поки не вивчишся

Фото     Другий день творчого тижня пройшов під гаслом «Багато чого не зробиш, поки не вивчишся».
     На перервах вчитель образотворчого мистецтва Гурська О.Б. та вчителі трудового навчання Голощук М.І. і Сільвестр С.О. проводили для дітей майстер-класи по квілінгу та плетінню із газетної лози. Діти мали змогу не лише познайомитися із новими техніками, а й спробувати власні сили, самостійно виготовляючи вироби.
     Учні із задоволенням провели свій вільний час на перервах, отримали нові знання і масу позитивних емоцій.

Та не лише у школі діти такі активні- вони виконують творчі завдання і вдома. Саме тому учні всіх класів мають змогу постійно милуватися малюнками та газетами на різну тематику.

Переглядів: 620 | Додав: Play_Boy | Теги: Багато чого не зробиш, плетінню із газетної лози, майстер-класи по квілінгу, поки не вивчишся | Рейтинг: 5.0/2