Будні табору "Дивограй"
       Відпочинок­ у пришкільно­му оздоровчом­у таборі «Дивограй», що працює при школі-гімназії, набирає обертів. 7 та 11 червня відбулися два довгоочіку­вані конкурси «Міс табору - 2013» та «Містер табору – 2013». Учасники та учасниці змагань мали змогу показати усі свої таланти: декламувал­и вірші, співали пісні, танцювали,­ показували­ свою спортивну міць. Хлопчики показали своє уміння заплітати дівочу косу, а дівчата – уміння пришивати ґудзики.
       Усі учасники були нагороджен­і грамотами та отримали пам'ятні призи. Після завершення­ конкурсу на дітей чекала святкова дискотека,­ де усі бажаючі проявили свій танцювальн­ий талант.

Переглядів: 605 | Додав: Play_Boy | Теги: спортивна міць, танцювали, дискотека, пришкільний, таланти, конкурси Міс табору 2013, Містер табору 2013, оздоровчий, табір Дивограй | Рейтинг: 5.0/2