Булінг

«Що таке «булінг» та чому про нього треба знати всім». Саме так називалася лекція в рамках проекту Мінюсту «Я МАЮ ПРАВО!», на яку сьогодні у школу-гімназію запросили начальника відділу правопросвітництва Шепетівського місцевого центру безоплатної вторинної правової дпомоги Школьнік Юлію Сергіївну.

Адже нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена.

Юрист під час бесіди розповіла про види булінгу, пояснила, які є закони, чому не можна їх порушувати, які наслідки можуть настати. Вона наголосила на відповідальності, яка настає після вчинення булінгу, а також пояснила, де і як отримати правову допомогу.

Переглядів: 354 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2