День Цивільного Захисту
Сьогодні, 25 квітня 2013 року, проводився "День Цивільного Захисту".

Про початок "Дня ЦЗ" учням було оголошено вчителями ще на початку 1-го уроку, по класах доводилась інформація про заходи, що будуть проводитися в школі і ступінь участі в них учнів.

Перед першим уроком була зібрана загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю "Дня ЦЗ" та трагедії Чорнобиля.

Далі, на протязі дня, проводилися:

1. У початкових класах: - вікторини, змагання, відпрацьовувалися дії за сигналами оповіщення в разі виникнення надзвичайної ситуації. А учні 4-х класів відвідали військову частину A3730 (12 містечко).
2. У середніх класах: - вікторини з ЦЗ, змагання, естафети між класами. А учні 7-х класів побували у пожежній частині.
3. У старших класах: - практичні заняття по вирішенню ситуаційних завдань та по наданню першої медичної допомоги.

Закінчився "День ЦЗ" загальношкільною лінійкою, на якій начальник штабу ЦЗ школи Риндич О.Г. підбила підсумки виконання запланованих заходів з питань ОБЖД та ЦЗ, а також зазначила, яким чином була досягнута мета і як саме вирішувалися завдання "Дня ЦЗ" учнями школи. У кінці свого виступу вона дала об'єктивну оцінку діям формувань та відзначила сміливі та ініціативні дії учнів.

Повний фоторепортаж можна переглянути за адресою http://nvk2sh.ucoz.net/photo/den_civilnogo_zakhistu/13
Переглядів: 935 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2