День Гідності та Свободи

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був святом свободи, і революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

У рамках відзначення Дня Гідності й Свободи, сьогодні в нашій школі відбулася низка заходів. Діти визначали, що таке "Гідність" та "Свобода", писали слова подяки, в усіх класних колективах відбулися інформаційні хвилинки, а також флешмоб "Жовта стрічка" у підтримку незламних українців на тимчасово окупованих територіях.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за нашу державу та українців, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні!

Героям слава!

Переглядів: 87 | Додав: Fizik | Теги: YellowRibbon, ЖовтаСтрічка | Рейтинг: 5.0/1