День інтелектуалів в початковій школі

У початковій школі згідно плану проведення тижня Початкових класів 10 березня 2016 року проходив День ІНТЕЛЕКТУАЛІВ. З метою розвитку інтелектуальних здібностей дітей, виявлення їхніх знань і нахилів з певних наук, розвитку швидкості мислення, пізнавальних інтересів, виховання бажання здобувати знання була проведена гра "Найрозумніший" серед учнів 4-х класів. Перша зупинка була у лабіринт "Чомучки". Кожна дитина отримала маршрутний лист і відправилася у кругосвітку. На дітей чекали завдання на вулиці Розумників, у провулку Загадковий, на площі "Поле чудес", на узвозі Кмітливих, на проспекті Уваги, на майдані Пустунів, на площі Мудреців. Щоб пройти далі, діти відгадували загадки, розв'язували логічні завдання, знаходили помилки у текстах, відмінності у схожих малюнках, розгадували кросворди, шаради та ребуси.

Найрозумнішими виявилися учні:

1. Омелянчук Владислав - 4-А клас.
2. Ткачук Ліліля - 4-Б клас.
3. Мирончук Анастасія - 4-В клас.

А олімпіада з математики показала, що наші учні найрозумніші.

Протягом дня звучали хвилинки-цікавинки "Математика - цариця наук". Гарний настрій отримав кожен учень.

Більше світлин з заходів дня в Альбомі

Переглядів: 691 | Додав: Play_Boy | Теги: лабіринт, виховання, здібності, інтерес, Мислення, гра Найрозумніший, площа, узвіз, день інтелектуалів, маршрутний лист | Рейтинг: 5.0/1