День майстер-класів

Третій  день тижня мистецтвознавчих дисциплін та трудового навчання розпочався, як завжди, творчо.
     Учні з величезним задоволенням слідкували за розкладом предметного тижня і активно брали участь у всіх майстер-класах, які їм запропонували вчителі образотворчого мистецтва та трудового навчання. Кожен охочий міг познайомитися із технікою модульного оріґамі, випалювання по дереву; а також оглянути виставку робіт учнів та вчителів.
     Кожен, хто спробував нову техніку, залишився задоволеним тим, що поповнив свою «скарбничку» умінь і з нетерпінням очікує наступних заходів.

Переглядів: 706 | Додав: Play_Boy | Теги: технікою модульного оріґамі, Випалювання по дереву, майстер-класах, розкладом предметного тижня | Рейтинг: 5.0/2
1 dyrektor • 08:40, 23.05.2014
Молодці!!!!