День науки, Science Day

#stem_майстерня
#ДівчатаStem
#Шепетівська_школа_гімназія

Перший СТЕМ-тиждень у школі- гімназії розпочато!

Понеділок - день науки, Science Day. Відкрили свою роботу лабораторії фізики, хімії, біології, географії, природознавства! Усі дослідження обєднані однією темою " Сніжинка та її форми їснування в природі".

Як виглядає лід та вода під мікроскопом, що можна побачити у воді, яка є в листках рослин, чим "багата" вода з акваріуму - досліджували у BIOLOGICAL laboratory.

Чи має вода память? В чому причина танення льодовиків, чому останнім часом побільшало стихійних лих, повязаних з водою - дискутували на науковому хакатоні в CHEMISTRY laboratory.

Які фізичні властивості води? В чому їх унікальність? Які досліди та явища це доводять? Яку будову має лід? - ці та багато інших питань обговорювали учні та учениці у physical laboratory.

А перерви були зайняті - цікавими дослідами, інтерактивними виставками, активними іграми.

Вчимося СТЕМити всією учнівською спільнотою!!!

Світлини в Альбомі

Переглядів: 131 | Додав: Play_Boy | Теги: СТЕМити, День науки, Science Day, СТЕМ-тиждень, stem_майстерня, Шепетівська_школа_гімназія, BIOLOGICAL laboratory, CHEMISTRY laboratory, physical laboratory, ДівчатаSTEM | Рейтинг: 5.0/1