День партизанської слави
       День партизанської слави - свято України, що відзначається щорічно 22 вересня.
       З метою вшанування подвигів партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни у школі-гімназії з 16.09 по 21.09 пройшов тиждень партизанської слави.
       Протягом тижня у закладі проводилися лекції, виставки художньої, наукової, історичної літератури, були оформлені інформаційні стенди присвячені подвигам партизанів у часи Великої Вітчизняної війни.
       Учнями школи-гімназії були покладені квіти до Вічного Вогню та пам'ятного знаку невідомому солдату на території школи.
       18 вересня пройшов єдиний день інформування. Учні школи відвідали експозиції музеїв міста та закладу. Пройшли уроки мужності: "Юні партизани-герої" (4-7 класи), "Партизанський рух на Шепетівщині" (8-11 класи).

Переглядів: 624 | Додав: Play_Boy | Теги: партизанський рух, вшанування пам'яті, Шепетівщина, партизани-герої, Велика Вітчизняна війна, інформування, 22 вересня, День партизанської слави | Рейтинг: 5.0/1