День Reading Workshop та літературного артпростору

У Шепетівській школі-гімназії триває STREAM-тиждень. Творчою, стильною, креативною була середа - день Reading Workshop та літературного артпростору. А об'єднала нас, учнів та педагогів, Сніжинка.

Фантазії та асоціаціям не було меж... Діти співали українською, англійською, німецькою; інсценізували фрагменти казок; декламували власні вірші; презентували дослідження творів українських та зарубіжних письменників, у яких є опис води та снігу; створювали мініпроєкти, що дало можливість кожному розвивати свої майбутні професійні здібності.

Упродовж дня працювали "Творчі лабораторії", "Зимові майстерні" із створення та розгадування кросвордів, ребусів; написання казок, есе, каліграм, акровіршів. Хлопці та дівчата вчилися вирізати сніжинки й адресувати їх з найкращими побажаннями своїм друзям.

Спільна праця дала прекрасні проєкти "Завірюха ідей", "Хурделиця побажань", "Найтепліша сніжинка другові".

Бажаємо нових відкриттів та позитивних емоцій у наступні дні тижня!

#stem_майстерня
#ДівчатаStem

Світлини в Альбомі

Переглядів: 121 | Додав: Play_Boy | Теги: STREAM-тиждень, Творчі лабораторії, Зимові майстерні, день Reading Workshop, stem_майстерня, сніжинка, ДівчатаSTEM, літературного артпростору | Рейтинг: 5.0/1