День Соборності у школі

День Соборності - свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

У вестибюлі школи був оформлений інформаційний стенд «Україна – минуле, сучасне, майбутнє», де були висвітленні події, що відбулися на теренах нашої держави.

В шкільній бібліотеці розгорнута виставка художньої , історичної, довідникової літератури «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг», де учні могли більш детально ознайомитись з історією створення  нашої незалежної країни.

На 2 поверсі відбулася виставка малюнків, плакатів, презентацій «Я славлю рідну Україну».

Вчителі історії презентували виставку «Великі українці».

Також у школі відбулися такі заходи:

• Екскурсія в музей історії школи «Моя Батьківщина – Соборна Україна» - 1а, б;
  • Усний журнал «День Соборності України» (музей історії школи) - 2а, б;
  • Урок творчості «Є у нас одна країна – то прекрасна Україна» - 3а;
  • Диспут «Усі ми – єдина сім’я» - 3б;
  • Екскурсія в музей історії школи «Україна - соборна держава» - 4а, б, в;
  • Усний журнал «У ті далекії роки об’єднались наші предки навіки» - 5а;
  • Усний журнал  «Шлях до об’єднання нашої Батьківщини»- 5б;
  • Розмова-діалог «Україна – єдина держава» - 6а, б;
  • Історико-літературна композиція «Співаєм славу тій події тепер» - 7а, б, в;
  • Урок мужності «Життя заради Батьківщини» - 8а;
  • Урок мужності  «Єднання заради незалежності» - 8б;
  • Зустріч у відеосалоні «Шлях до Соборності: уроки минулого» - 9а;
  • Бібліотечний урок-виставка «Великий день єднання» (міська дитяча бібліотека) – 9б;
  • Година патріотизму «У нас єдина держава і ми єдиний народ» (міська бібліотека) – 10;
  • Зустріч у бібліотеці «Віримо в майбутнє твоє, Україно!» - 11а;
  • Урок-реквієм «Славетні імена України», - 11б.

Урочисті заходи, які пройшли у стінах школи-гімназії спрямовані на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 1365 | Додав: Play_Boy | Теги: держава, Батьківщина, події, майбутнє, україна, єдина, предки, День соборності, Великі українці | Рейтинг: 5.0/1