День соціально-психологічної служби
       27 лютого 2013 року у закладі пройшов день соціально-психологічної служби.
       На учнів 1-11 класів очікувало єдине інформування "Психологічні знання - запорука успіху в житті", яке успішно провели учні 11-х класів. Школярі мали змогу ознайомитися з виставкою новинок сучасної психологічної літератури та отримати поради від психолога школи Мойсеєнко Н.О. у вигляді буклетів, пам'яток. Протягом дня було організовано роботу фокусного центру "Психологію вивчай - щасливим у житті ставай" з питань "Як упоратися з неприємними почуттями", "Чому читати книги корисно", "Як знайти в собі талант" та ін.
       Працювали зони психологічного розвитку "Перерви з психологією", де учні молодшшої ланки залюбки розв'язували ребуси, головоломки, логічні вузлики та інші розвиваючі завдання. А у 4 класах пройшли тренінгові заняття "Пізнай себе", які провела соціальний педагог Кравчук О.В. Учнів зацікавили вправи "Мій настрій", "Космічний рахунок", "Коло дружби", тест "Хто твій друг", вправи на саморізнання "Хто я? Який я?". Використання методу "незакінченого речення" допомогли дітям стати впевненішими, переконатися в особистих можливостях. здійснити самоаналіз і відкрити невідомі сторони власного "Я".

Переглядів: 880 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1