День української мови та писемності

Щорічно 9 листопада Україна відзначає День української мови та писемності. В цей день вшановують преподобного Нестора літописця – письменника, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря, послідовника творців української писемності Кирила та Мефодія.

Не залишився осторонь цієї події й Шепетівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»Хмельницької області. На першому уроці в усіх класах пройшла інформаційна хвилинка «Мова – душа народу». Педагоги та учні закладу написали ХХІ Всеукраїнський диктант національної єдності. У цей день у школі стартував конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика (3-11 кл).

У бібліотеці школи цікаво пройшла вікторина «Краса і велич рідної мови».

Учні початкових класів активно взяли участь у мовному квесті «Солов’їна, барвінкова, колосиста навіки…»

Світлини в Альбомі

#stem_майстерня
#ДівчатаSTEM