День української писемності та мови

Результат пошуку зображень за запитом "день української писемності"9 листопада у закладі урочисто відзначено День української писемності та мови. Учні школи брали активну участь у підготовці тематичних виставок, проведенні бібліотечних уроків, віртуальних мандрівок до Київської Русі, звідки і бере початок мова, література, культура нашого народу.

Об 11.30 учні 9-11-х класів разом із своїми педагогами долучилися до написання Шістнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. У цей же день стартувало урочисте відкриття Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом "Об'єднаймося же, брати мої!", присвяченого 100-річчю утворення УЦР та проголошення УНР.

Усіх знавців рідної мови на 6 уроці об'єднав І етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Більше світлин заходів в Альбомі

Переглядів: 619 | Додав: Play_Boy | Теги: українська мова, день української писемності, 9 листопада, 100-річчя утворення УЦР, Всеукраїнський, Яцика, УНР, Радіодиктант, Міжнародний конкурс | Рейтинг: 5.0/3