День Захисту дітей у школі-гімназії
       03.06 у школі – гімназії пройшло свято «Країна дитинства», присвячене дню захисту дітей. У цей день на школярів чекало безліч різноманітніх  розважальних конкурсів. Загін «Веселка» табору «Помагай» показав свої вміння складати цікаві композиції з квітів, фруктів та овочів у конкурсі «Умілі ручки», а хоробрі, спритні хлопчаки взяли участь у спортивній естафеті «Найспритніший». А дітлахи з дитячого табору «Дивограй» влаштували справжній ігровий  марафон, порадували глядачів ляльковою виставою «Літні пригоди» та подарували всім запальний танок з парасольками. Цей день приніс для дтей багато позитивних емоцій,  гарних вражень та посмішок.

Фотозвіт дня в рубриці Світлини.
Переглядів: 992 | Додав: Play_Boy | Теги: найспритніший, конкурси, свято, Дивограй, День захисту дітей, умілі ручки, країна дитинства, помагай, літні пригоди, веселка | Рейтинг: 5.0/1