День Знань

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. На подвір’ї школи-гімназії голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!

Цей вересневий день порадував нас ще справжньою літньою погодою і щирими емоціями гімназистів, які сьогодні прийшли до своєї школи, аби сісти за парти: хтось уперше, а дехто – у свій останній рік у школі.

Нехай цьогорічний Першовересень стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків гордістю за своїх дітей. А всіх нас порадує незабутніми миттєвостями шкільного життя, справжніми відкриттями, пізнанням нового!

Більше світлин свята в Альбомі

Переглядів: 413 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1