Шановні учні та батьки!

З 15 березня 2021 року освітній процес  в закладі буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання за розкладом занять у синхронному та асинхронному режимах. Дистанційне навчання триватиме з 15 березня 2021 року по 19 березня 2021 року (постанова Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 п. 3), у період запровадження посилених протиепідемічних заходів, згідно з наказом  по школі №127 від 11.03.2021 року "Про роботу закладу з 15.03.2021року".

З метою забезпечення ефективності освітнього процесу на сайті школи розміщено сторінку "Дистанційне навчання", на якій учні, батьки знайдуть "Розклад проведення уроків".

Відповідно до Положення про дистанційне навчання, "не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)".

Шановні батьки, розраховуємо на ваше розуміння ситуації, у якій і вчитель, і дитина вимушено знаходяться в умовах навчання дистанційно. Дистанцйне навчання проходитиме з використанням платформ ZOOM, Googl-classroom.

Дорогі учні, будьте відповідальними в організації дистанційного навчання!

На питання, які виникатимуть, учитель, класний керівник, адміністрація закладу зможуть надати відповідь у телефонному режимі 4-07-19 (приймальня), через електронну пошту shool5@i.ua , вайбер-чати.

Будьте здорові, бережіть себе!

Директор школи  Надія Качоровська

Переглядів: 201 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1