Діти за гуманне ставлення до тварин

Жовтневий район. Відділ освіти Жовтневої райради Кривого Рогу - Діти за гуманне ставлення до тварин - Новини Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та громадська організація «Молодіжна ліга захисту тварин» з 2009 року започаткували щорічну Всеукраїнську акцію «Діти за гуманне ставлення до тварин», на виконання Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та з метою сприяння формуванню у дітей гуманного та відповідального ставлення до живої природи, зокрема тваринного світу.

Так, з 12 по 17 січня в нашому навчальному закладі пройшла дана акція. Під час акції відбувався захист проектів "Моя улюблена тварина", проведено збір підписів та благодійних внесків на підтримку загальноміської акції.

Переглядів: 1173 | Додав: Play_Boy | Теги: захист, національний еколого-натуралістични, благодійні внески, діти за гуманне ставлення до тварин, Всеукраїнська, акція, ліга | Рейтинг: 5.0/1