Дні Європейської спадщини

Результат пошуку зображень за запитом "дні європейської спадщини"З метою популяризації пам’яток культурної спадщини України і країн Європи, реалізації спільного проекту Європейської Комісії та Ради Європи щодо проведення Днів Європейського культурного надбання з 15 по 25 вересня 2017 року у закладі були проведені Дні Європейської спадщини.

Був оформлений інформаційний стенд «Культурна спадщина, участь, процвітання».

Учні відвідали розгорнуту виставку науково-популярної літератури, художньої літератури «Європа, спільна спадщина» організовану у шкільній бібліотеці. Школярі взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Єдність у розмаїтті» та шкільному конкурсі стінгазет «Культурній спадщині - нове життя». Були проведені уроки музичного мистецтва «Музичні шедеври Європи».

У навчальному закладі було організовано та проведено цикл заходів:

• Вікторини «Я люблю Україну» - 1-4 класи;
  • Квест «Здійсни подорож Європою» - 5-6 класи;
  • Фото-показ "Пульс міста: підприємства, шпиталі та освітні заклади" - 8-9 класи;
  • Засідання Євроклубу «Європейська культура - одна з найвагоміших складових всесвітнього культурного простору» -10-11 класи.

Учні, також, з радістю стали учасниками інтелектуально-спортивної гри «Єврофутквест», присвяченої відзначенню Днів Європейської спадщини.

Більше світлин заходів в Альбомі

Переглядів: 605 | Додав: Play_Boy | Теги: Рада Європи, єврофутквест, дні європейської спадщини, квест, Європейська Комісія, Євроклуб, дні Європи. єдність | Рейтинг: 5.0/2