Дні європейської спадщини

У нашій школі пройшли Дні європейської спадщини. Проходять ці дні щороку у вересні по всій Європі. Це дні, коли маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоб розповісти таємниці, приховані за їхніми фасадами.

Близько 50 європейських країн, в тому числі Україна, що приєдналися до Європейської културної конвенції, святкують Дні європейської спадщини.

Так, протягом тижня на учнів чекали: інтелектуально-розважальна гра "Склади карту Європи", вікторина "Do you know Britain?", парад симфоній, відеоподорож "Мандри Європою", урок-вікторина "Я найкращий у вивченні німецької мови", конкурс загадок "Guess what?", квест "Культурна спадщина Європи", конкурс малюнків "Європа очима дітей" та засідання Євроклубу.

У всіх залишилися приємні спогади та нові знання.

Більше світлин заходів в Альбомі

Переглядів: 403 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1