Єдиний Всеукраїнський урок "Права людини "

67 років тому 10 грудня 1948 року було прийнято Загальну Декларацію прав людини. Утвердження та забезпечення прав людини - важлива проблема сучасного світу. Людина, її життя і гідність, права та свободи - найвища цінність кожної держави.
10 грудня у  нашій школі проводився Єдиний Всеукраїнський урок "Права людини ". Учні знайомилися з поняттями «права та свободи людини», їх класифікацією, з основними міжнародними документами , у яких закріплені свободи і права людини. Вчителі знайомили учнів з механізмом захисту прав і свобод людини в Україні та у світі. За мету ставилось узагальyення знань про вітчизняні та міжнародні нормативно-правові акти щодо прав людини; виховання в учнів високої правової культури; переконання в дотриманні законів.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 1583 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2