Екскурсія "Дивограя"

В його теплі зростав
І усміхавсь квіткам!

Сосюра Володимир

6 червня відбулася екскурсія рідним краєм: Шепетівка - Городище. Учні початкових класів, що відвідують пришкільний табір «Дивограй»,  змогли ще раз доторкнутися до історії нашого міста. Автобусна екскурсія почалася від школи-гімназії. Далі учні подорожували містом, слухаючи цікаву та пізнавальну  його історію, яку розповідав працівник музею М.Островського Олександр Володимирович.

Після екскурсії містом автобус рушив до села Городище. І знову цікава розповідь про історію цього давнього поселення. Учні відвідали монастир, побували у свічному цеху, де священнослужителі поділилися таємницями виготовлення воскових свічок.

Діти, щасливі і задоволені, сповнені нових незабутніх вражень, повернулися до табору.

Переглядів: 550 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2