Екскурсія в смт.Гриців

З нагоди Всесвітнього дня туризму п’ятикласники школи-гімназії здійснили захоплюючу подорож до смт.Гриців. А там їх гостинно запросили до Школи сприяння здоров’ю. Однак щоб потрапити туди, дітям потрібно було подолати перешкоди: розгадати кросворд, скласти пазли, допомогти казковим героям. У місцевому парку члени гуртка "Юні туристи", який знаходиться на базі Городищенської школи, провели показовий майстер-клас з подолання природних перешкод: перехід через болото, рів. А потім запросили усіх бажаючих до співпраці, що додало ще більше позитиву: хлопці та дівчата спробували себе у подоланні невеликої смуги перешкод у етапах «паралельні мотузки», «метелик» та «маятник». Діти навчалися правилам проходження трас, страховки, роботи в команді. Насамкінець господарі пригостили всіх смачним козацьким кулішем. Повернулися додому юні туристи  веселі та задоволені, з цікавим подарунком-талісманом.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 623 | Додав: Play_Boy | Теги: Всесвітній день туризму, п'ятикласники, смуга перешкод, смт.Гриців, козацький куліш, юні туристи, школа сприяню здоров'я, хахоплююча подорож | Рейтинг: 5.0/2