Екскурсії!

Результат пошуку зображень за запитом "екскурсії"Яскравими сонячними вересневими днями школярі гімназії здійснили цікаві та захоплюючі екскурсії: відвідали історичне місто Кам'янець-Подільський. Школярі ознайомилися із історією виникнення та культурною цінністю Кам'янець-Подільської фортеці та Домініканського костелу, захоплювалися мальовничими краєвидами міста, зокрема, прекрасними пейзажами із славнозвісного моста «Стрімка лань». Усім було надзвичайно цікаво.

16 вересня п’ятикласники відвідали чудовий зоопарк у місті Рівному. Діти познайомилися із флорою та фауною нашого краю, та дізналися невідомі для них факти про життя окремих тварин. Екскурсія була наповнена незабутніх вражень та позитивних емоцій.

Переглядів: 590 | Додав: Play_Boy | Теги: Стрімка лань, фортеця, Рівне, Кам'янець-Подільський, історичне місто, екскурсія, Домініканський костел, культурна цінність | Рейтинг: 5.0/1