Флешмоб "Діти Шепетівки за МИР"

На підтримку перемир’я, оголошеного Президентом України щодо військових дій на Сході України, з нагоди Всесвітнього Дня Миру учні школи-гімназії взяли участь у флешмобі «Діти Шепетівки за мир». Школярі вишикувались на подвір’ї школи з синьо-жовтими прапорами та символікою, заспівали гімн України. В акції взяли участь 325 дітей та 20 вчителів.
       Бажання дітей жити у мирній державі звучало у кожному слові, передавалося у кожному русі. Ясне сонце, добре серце, прапор України та таке священне зараз слово «МИР» - ось ті символи флешмобу, який майорів на майдані синьо-жовтими кольорами. А в очах учнів гімназії горів заклик «Ми народилися в мирному суспільстві і не хочемо війни!».

Переглядів: 1272 | Додав: Play_Boy | Теги: мир, Патріотизм, Шепетівка, стяг, Слава Україні, Патріот, прапор, Гімн України, флешмоб, Героям слава | Рейтинг: 5.0/2