Гімназії - 20

11 листопада виповнилося 20 років з того моменту, як нашій школі надали статус "гімназія".

Сьогодні, 15 листопада, відбулись урочисті заходи, присвячені нашій річниці. На різних поверхах школи проходили майстер-класи, були влаштовані цікаві та яскраві фотозони. Кожен охочий міг написати побажання та привітання на паркані відвертості.

Сьогодні ми всі ювіляри: і першокласники, і теперішні учні, і ті, хто вже залишив стіни рідної школи, і колектив навчального закладу. Одні навчали, інші навчались. Без минулого немає майбутнього, і обов’язком нинішніх учнів та вчителів є не лише берегти, а й примножувати історію школи, передавати її з покоління в покоління.

Хай і надалі у нашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і вчителі, а випускники прославляють нашу школу.

Більше світлин заходів в Альбомі

Переглядів: 262 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1