Година психолога в 7-Б класі

Результат пошуку зображень за запитом "година психолога"В закладі активно продовжується просвітницько-профілактична робота з розвитку емоційного інтелекту учнів, згуртуванню учнівського колективу, попередженню негативних проявів поведінки. Тому 16.01.2018 р. з учнями 7-Б класу проведена година психолога на тему «Емоційний інтелект підлітка».

Підлітки із задоволенням виконували арт-терапевтичну вправу «Чотири квадрати» та вправу «Зобрази та вгадай емоцію» з допомогою техніки МАК «Креатив», які сприяли дослідженню власного психоемоційного стану та кращому розумінню й пізнанню психоемоційного стану один одного. Вдалі та креативні експерименти з емоційними станами проводили учні під час виконання прави «Відтінки емоцій». А «Піпеткотерапія» виявилась ефективним індикатором настрою та зарядом позитивних емоцій підлітків на цілий день.

Практичний психолог Н.Дерезюк, соціальний педагог О.Кошетар

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 627 | Додав: Play_Boy | Теги: Емоційний інтелект підлітка, арт-терапевтичну вправа «Чотири ква, година психолога, просвітницько-профілактична робота, вправа «Зобрази та вга | Рейтинг: 5.0/2