Готовність школи до нового 2013-2014 н.р.
       13 серпня 2013 року комісією управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради, спільно з представниками СЕС, держгірпромнагляду, представниками батьківського комітету школи було проведено прийом школи до нового 2013-2014 навчального року.
       Директор школи Н.В. Качоровська представила комісії підготовлені класи, розповіла про готовність мереж до початку навчального року.
       Із звіту директора видно, що на підготовку закладу до нового навчального року витрачено 92 982 грн., з них бюджетних - 2000 грн., позабюджетних - 90 982 грн. з яких спонсорська допомога - 75 882 грн., батьківські кошти - 62 582 грн.
       В ході підготовки школи було проревізовано опалювальну систему, поремонтовано систему водопостачання, прочищено каналізаційну систему. Було поремонтовано дах, підлогу в спортивному залі, вхідні сходи, осучаснено освітлювальну систему в окремих кабінетах.
       Крім того заклад поповнився комп'ютерною технікою, замінено кришки парт, стільців, придбано навчальні стінки, столи для кабінетів.
       Комісією визнано, що заклад до нового 2013-2014 н.р. готовий.

Дирекція Шепетівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" щиро дякує всім батькам закладу, батьківському комітету школи (голова Сурник О.П.), ТОВ "Шепетівський м'ясокомбінат" (директор Солодка О.П.), ПП "Мрія" (директор Шутак Ю.Г.), ХБФ "Зміцнення громад" (директор Василик Т.П.), депутату міської ради І.П. Трофімчуку за підготовку школи до нового навчального року.

(Інформація про стан підготовки закладу до нового 2013-2014 н.р. додається) Скачати

Переглядів: 886 | Додав: Play_Boy | Теги: комісія, Зміцнення громад, комп'ютерна техніка, сес, Мрія, поремонтовано, підготовка до нового 2013-2014 н.р., Шепетівський м'ясокомбінат | Рейтинг: 5.0/2