ГПД в бібліотеці

14 жовтня в Україні відзначають чотири свята: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 77-у річницю створення УПА, а також вшановують всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Напередодні цієї визначної дати вихованці групи продовженого дня школи-гімназії завітали до Шепетівської міської дитячої бібліотеки. Діти залюбки поринули у героїчне минуле славного українського козацтва та ознайомилися з історією виникнення свята Дня захисника України, позмагалися у конкурсі на швидкісне складання пазлів "Нумо, козачата".

Радісно, що наші школярі бережуть історичну пам'ять українського народу та віддають данину любові та поваги до усіх захисників нашої Бітьківщини.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 236 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2