19 листопада 2015 року на базі музею М.Островського проходила І Міжнародна науково-краєзнавча конференція «Південно-Східна Волинь: від давнини до сьогодення», яку відвідали учні 10-11 класів школи-гімназії, на чолі з заступником директора з виховної роботи К.М.Кукліновською та бібліотекарем школи Л.В.Сімашко.

Під час конференції учні та вчителі мали змогу дізнатися багато цікавих фактів відомого та невідомого з історії Шепетівки. Зокрема, про село Скалинці, яке колись існувало в межах сучасної Шепетівки.

Доктор історичних наук, академік УАІН, професор Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка Л.В.Баженов запропонував усім присутнім долучитися до створення краєзнавчого довідника «Енциклопедія Поділля».

Переглядів: 699 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2