І наша школа цвістиме разом з Україною!!!

Учні і педагоги Шепетівського навчально-виховного комплексу «Згальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–гімназія» Хмельницької області  разом з іншими школами міста взяли участь у нідерландсько-українському проєкті «Flowers4school/Квіти для школи», головна місія якого познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи.  Ми прагнемо щоб наша школа квітувала, як і ненька Україна. Ми віримо в світле майбутнє нашої Батьківщини.

Сьогодні ми отримали очікуваний скарб - коробку з різними цибулинами тюльпанів, нарцисів, крокусів, гіацинтів, маків і, незважаючи на зимові погодні умови, висадили цибулини на шкільну клумбу. Ми віримо, що вони, як і наші українці, незламні, переживуть зиму і навесні з квіткових цибулин з’являться красиві квіти. Всі разом школярі будуть пишатися  оксамитовим шедевром, який квітуватиме біля рідної школи. Щиро дякуємо  керівникам із Нідерландів та головному організатору благодійного проєкту – найбільшому в Україні інтернет-магазину для саду та городу Florium.ua за красу, радість, подарунок!

Слава Україні!

Переглядів: 84 | Додав: Fizik | Теги: flowers4school | Рейтинг: 5.0/1