Ініціатива та творчість молодих

Традицією в закладі стало проведення у травні місяці тижня "Ініціатива та творчість молодих". У цьому навчальному році своїми професійними здобутками поділилися вчителі: Голощук М.І., Сільвестр С.О., Гордієнко О.А., Шкалікова Б.В.

Творчі виставки, методичні звіти, відкриті уроки, позакласні заходи були проведені педагогами на високому науково-методичному рівні і засвідчили, що в школу прийшли творчі, активні, вольові, висококомпетентні особистості, справжні знавці дитячих душ.

Закінчився тиждень засіданням школи професійної адаптації, яку відкрила керівник Гуменюк О.П. На засіданні педагоги звітували про результативність самоосвітньої роботи. Активну участь у роботі вчителів взяли соціальний педагог Кравчук О.В., шкільний психолог Мойсеєнко Н.О., бібліотекар Андрійчук Н.А., керівник мультимедійного центру Чілій В.А.

Голощук М.І. - виставка-вернісаж "Творчий кошик"

Сільвестр С.О. - урок-презентація "Творча лабораторія іграшок"

Гордієнко О.А. - урок-конференція "Наш вільний час"

Шкалікова Б.В. - урок-подорож "Погода"