Я і право

З 7 по 11 грудня у закладі проводився Всеукраїнський тиждень права. Мета тижня - поглибити знання дорослих і дітей про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Тобто цей тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави.

І наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було проведено ряд заходів, які були раніше заплановані.

Тиждень завершився, але, сподіваємось, що ефект його триватиме. Набутий досвід, спілкування, проведені заходи продовжуватимуть жити і утверджуватися у житті кожного, хто долучився до його проведення та участі. Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень, а, можливо, слугуватиме до вибору майбутньої професії.

Переглядів: 559 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2