Кам'янківське лісництво

Результат пошуку зображень за запитом "кам'янківське лісництво"В останні теплі дні осені учні 5-А класу здійснили цікаву захоплюючу подорож у Кам'янківське лісництво.

Під час екскурсії школярі побували у лісовому розсаднику, на якому вирощують лісоутворюючі декоративні кущі та дерева для озеленення. Теплиці, де вирощують саджанці самшиту, туї, ялівця, привабили дітей і екзотичними рослинами – бананами та лимонами.

Після екскурсії – відпочинок у лісі. Дітлахи збирали природний матеріал для виготовлення гербарію, грали у рухливі ігри, співали.

Більше світлин з екскурсії в Альбомі

Переглядів: 431 | Додав: Play_Boy | Теги: ліс, гербарій, озеленення, розсадник, екзотичні рослини, самшит, екскурсія, Кам'янківське лісництво | Рейтинг: 5.0/2