Конкурс захист пошуково-дослідницьких робіт учнів школи І ступеня

У нашій школі стало гарною традицією проводити конкурс захист пошуково-дослідницьких робіт учнів школи І ступеня. Цього року цю подію було приурочено тижню етики та родинного виховання. Так, свої роботи представляли 11 учнів 3-4-х класів.

І місце:
   1. Шулякова Анастасія, учениця 3-А класу - секція валеологія (вч. Біла Н.Ф.).
   2. Раташнюк Кароліна, учениця 3-В класу - секція зоологія (вч. Сорочинська О.В.).
   3. Мирончук Анастасія, учениця 3-В класу - секція природознавства (вч. Сорочинська О.В.).
   4. Тимощук Сергій, учень 3-Б класу - секція сільське господарство (вч. Марчук Н.В.).
   5. Дзіндзірук Дар'я, учениця 4-А класу - секція фольклористика (вч. Бражук О.О.).
   6. Євтушок Софія, учениця 4-Б класу - секція географія (вч. Юріна О.А.).
   7. Омелянчук Владислав, учень 3-А класу - секція історія (вч. Біла Н.Ф.).
   8. Біла Яна, учениця 3-А класу - секція народознаввства (вч. Біла Н.Ф.).

1. Ткачук Лілія, учениця 3-Б класу - секція медицина (вч. Марчук Н.В.).
   2. Попко Анастасія, учениця 3-Б класу - секція медицина (вч. Марчук Н.В.).
   3. Плетенська Анастасія, учениця 4-Б класу - секція сільське господарство (вч. Юріна О.А.).

Більше світлин захисту в Альбомі

Переглядів: 769 | Додав: Play_Boy | Теги: секція, пошуково-дослідницькі роботи, наукова, захист | Рейтинг: 5.0/1