Королівство Ввічливості

Віртуальну подорож у Королівство Ввічливості здійснили учні 2-А класу (кл.кер. Броль Н.О.). Діти побували на вулиці Чарівних Слів, де пограли в гру "Чемні діти" та "Добавлялка", яку їм запропонували Мальвіна та Буратіно. А щоб яснішим став день, усі виконали пісню "Усмішка".

У Палаці Культури відвідувачі розв'язували задачі на тему "Абетка поведінки та спілкування". У Музеї Усної Народної Творчості школярі складали прислів'я про добро. У Школі Гарних Манер діти розв'язували ситуативні завдання. Сюрпризи чекали всіх у Парку Відпочинку та Сюрпризів. Зачаровував присутніх вальс у виконанні Вікторії Бондар та Олександра Середи.

Солодкі гостинці із компліментами отримали гості свята. Завершилася подорож піснею "Маленькая страна", яку виконали Ангеліна Євтушенко та Софія Августінова. Усі були щасливі та сповнені позитивних вражень, бо переконалися, що людина починається з "ДОБРА".

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 666 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2