Козацькі розваги

11 грудня 2015 року відбулося спортивно-розважальне свято "Козацькі розваги", у якому взяли участь учні 7-х класів. Під час змагання учні проявили свою кмітливість та винахідливість у розважально-інтелектуальних конкурсах та силу і спритність у спортивних конкурсах. Учасники та вболівальники отримали безліч позитивних вражень від проведеного свята.

В ході свята були такі конкурси:

• Представлення власної команди в цікавій формі;
  • Козацька естафета, яка складалася з декількох етапів;
  • Історія українського козацтва, цей конкурс був проведений у формі ерудит-лото;
  • Спортивний конкурс на перетягування каната;
  • Конкурс «Пісенний»;

Шоу судило авторитетне журі у складі: президента школи Коцюбко Юлії, вчителя фізичної культури Лесі Володимирівни та міністра спорту та дозвілля Зубрійчук Наталії.

Перемогу здобула команда 7-Б класу.

Більше світлин свята в Альбомі

Переглядів: 1040 | Додав: Play_Boy | Теги: козацька естафета, конкурси, козацькі розваги, козаки, спортино-розважальне свято, винахідливість, спритність, сила, Кмітливість, українське козацтво | Рейтинг: 5.0/2