Лабораторія сніжинки

Ви вважаєте, що снігопад буває лише зі снігу? Ні, він може бути і геометричний. Це довели на перервах хлопчики й дівчатка нашої школи, які були активними учасниками творчих лабораторій з побудови сніжинки Коха та виготовлення сніжинок з геометричних фігур своїми руками. Завдання, які виконували учні, прияли конструктивним навичкам, формуванню графічної культури, майбутньому професійному самовизначенню.

Як результат – виставка творчих робіт, яка вважала своєю неповторністю; розуміння свого потенціалу, творче зростання; ознайомлення з переліком професій, де можна застосовувати набуті вміння.

Отже, STREAM – це практично, творчо, математично!

#stem_майстерня
#ДівчатаStem

Світлини в Альбомі

Переглядів: 111 | Додав: Play_Boy | Теги: Лабораторія сніжинки, ДівчатаSTEM, stem_майстерня, stream | Рейтинг: 5.0/1